Hakkımızda

Kurumsal

Misyonumuz

Kaliteli hizmete ekonomik olarak ulaşmanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Gebze Güvenlik Sistemleri ve yerli yabancı iş ortaklarımızla hep birlikte bu amaç için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla güvenlik,bilişim, otomotiv ve inşaat sektöründeki yatırımlarımızla dünyanın önde gelen kuruluşları arasında olmak.

 
 

Nasıl Başladık ?

Gebze Guvenlik Sistemleri; EMLAK KONUT, KİPTAŞ, TOKİ gibi Türkiye devlerine ve kamu kuruluşlarına yenilikçi projelerle hizmet verir hale gelmiştir. Bölgede lider olmanın hedef değil başlangıç olduğu bilinci ile ilkelerinden ödün vermeden hizmetlerine devam eden Gebze Guvenlik Sistemleri, İSO 9001 kalite belgesi ve İSO 10002 Müşteri memnuniyet yönetimi belgesi ile ödüllendirilmiştir. Bu başarı etrafımızdan taktir gördükçe kullanılan ürünlerin toptan satışı kaçınılmaz olmuştur. Bir süre sonra Gebze Guvenlik Sistemleri bölgesinin en büyük toptan kamera satıcısı olmakla kalmayarak ürün sattığı uygulayıcı firmalara kaliteli ve garantili montaj hizmeti sunmaya başlamıştır. Hiç bir başarının ödülsüz kalmadığı gibi bu başarı da kalmadı, çevre illerden gelen talep üzerine zor bir karar verilmeliydi. Uygulama mı yapılacak toptan satış mı? Ve İstanbul Perpa da yeni bir Gebze Guvenlik Sistemleri doğdu bütün ülkeye ve yurtdışına satış yapacak, sıradan bir Perpa’lı, ithalatçı ve toptancı olmayacak, kalitesi ve ilkeleri olacak, alım yapan insanları müşterileri değil dostları görecek montaj deneyimlerindeki tecrübelerle birimiz için değil hepimiz için çalışacaktı. Ve o ilk söz tekrar kulaklarımızda çınladı. "Kalite her zaman başarının anahtarıdır." Değerli dostlar şuan okuduğunuz bu gerçek hikaye, Perpa şubesinin kalite ve ilkelerinden ödün vermeden çalışması ile yakaladığı başarı ve dost kitlesinin bir sonucu olarak yeni açılacak İzmit merkez ve Mersin şubelerinde promosyonlar için hazırlanmıştır.

Bize Ulaşın !